Science Café Revue

Science Friendly

Získejte odznak Science Friendly pro vaši kavárnu, restauraci, bistro, bar nebo třeba coworkingové centrum a kancelář. Nabízejte vašim hostům a kolegům Science Café Revue!

Provozujete kavárnu, bistro, restauraci nebo bar? Přidejte na vaše menu lehký a zábavný dezert v podobě magazínu Science Café Revue, které potěší myšlenkové pohárky vašich hostů.

Provozujete coworkingové centrum nebo kancelář a hledáte způsob, jak je oživit? Nabídněte magazín Science Café Revue, které povzbuzují kreativitu a bystří mysl.

Chcete ve vaší škole, vědeckém centru, hvězdárně, klubu nebo firmě mít něco víc než jen reklamní prospekty?

Zapojte se do distribuce Science Café Revue, získejte odznak Science Friendly!

Pokud se chcete do distribuce magazínu Science Café Revue zapojit a získat statut Science Friendly, kontaktujte nás na redakce@screvue.cz.

Přehled Science Friendly kaváren a dalších míst, kde můžete získat zdarma magazín Science Café Revue a bavit se vědou pro vás připravujeme.

Staňte se fanoušky

Přidejte se k nám na sociálních sítích.

Zapojte se do distribuce novin

Staňte se „Science Friendly“ kavárnou a nabídněte vašim hostům Science Café Revue. Pro více informací napište na info@screvue.cz

Inzerujte v novinách a na webu

Zviditelněte se pomocí jedinečného konceptu novin a webu Science Café Revue. Více informací na emailu inzerce@screvue.cz

Nejnovější