Science Café Revue

Magazín pro fanoušky vědy

Fenomény, otázky, myšlenky a vize z oblasti vědy přístupné každému. Pozitivně, jasně a zábavně v kontextu našeho života.

Náš cíl
Vzdělávat a bavit v oblasti vědy a technologií.

Pro koho
Pro všechny zvídavé lidi všech věkových kategorií.

Naše hodnoty

  • Serióznost a profesionalita – píšeme o důležitých tématech a čerpáme z ověřených zdrojů. Dbáme na kvalitu a profesionální úpravu srovnatelnou s profesionáními novinami.
  • Optimismus – zaměřujeme se na to dobré a pozitivní, co mohou věda a technologie přinést, nestrašíme. Náš přístup je kombinace úžasu a radosti z poznávání, z nových objevů, příslibů a potenciálu vědy a technologií, na které se těšíme.
  • Stručnost a jasnost – jsme přístupní, snadno “stravitelní”.
  • Lehkost a humor – čtení našich novin by mělo být zábavné, nemělo by jít o učebnici nebo encyklopedii (ale ani o bulvár).
  • Imaginace – snažíme se představit si budoucnost, potenciál výzkumu a technologií.
  • Zvídavost – ptáme se, hledáme, zkoušíme, otevíráme.

Přidejte se k nám! Přivítáme spolupracovníky a partnery, kteří nám naše poslání pomohou naplnit. Kontaktujte nás na email redakce@screvue.cz.

Staňte se fanoušky

Přidejte se k nám na sociálních sítích.

Zapojte se do distribuce novin

Staňte se „Science Friendly“ kavárnou a nabídněte vašim hostům Science Café Revue. Pro více informací napište na info@screvue.cz

Inzerujte v novinách a na webu

Zviditelněte se pomocí jedinečného konceptu novin a webu Science Café Revue. Více informací na emailu inzerce@screvue.cz

Nejnovější